Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/banookaraj/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763
پنج شنبه, 15 فروردين 1398 10:35

قالیشویی در سیل ایران: چطور بعد از سیل فرش گِلی خود را تمیز کنیم؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(23 رای‌ها)

قالیشویی در سیل ایران: چطور بعد از سیل فرش گِلی خود را تمیز کنیم؟

تمیز کردن فرش و موکت میتواند در نوع خود بسیار حساس باشد بخصوص اگر بعد از سیل بخواهیم چنین کاری کنیم. سیل میتواند برای بسیاری از مردم فقط دردسر تمیزکاری و برای بسیاری دیگر اتفاقی بسیار ناگوار باشد. اینکه سیل چقدر میتواند به شما خسارت بزند ب عوامل مختلفی بستگی دارد. احتمال اینکه در موکت یا فرش شما بعد از سیل قارچها رشد کنند بسیار بالا است. این ممکن است باعث شود که مجبور به شستشوی کامل فرش و موکت شوید.

به هر حال این امکان وجود دارد که یک شانس دوباره به فرش و موکت خود بدهید و با شستشوی آنها، دوباره آنها را مانند روز اول خود کنید. البته قبل از هرچیز این اختار را به شما میدهیم که بهتر است که اینکار را به متخصین آن بسپارید.

فرش و موکت مانند اسفنج عمل میکنند و هرچیزی را در خود نگاه میدارند. در این مورد خاص که سیل همه جا را فرا گرفته. فرش و موکتها میتوانند گل و لای را به خود جذب کنند. بخصوص باید بدانیم آب سیل میتواند شامل آب فاضل آب نیز باشد.

 

چه موقع نیاز است فرش یا موکت سیل زده را دور انداخت؟

معمولا برای فرشها استثنا قائل میشویم. چرا که دارای قیمت بسیار بالایی هستند و ترجیح می‌دهیم که آنها را قبل از هز کار دیگری نجات دهیم. اگر سریع عمل کنیم و اولین چیزی که باید تمیز کنیم قالی و فرش ما است. اما گاهی ممکن است برای تمیز کردن درست و اصولی فرش به کمک قالیشویی ها نیاز پیدا کنیم. بنابراین توصیه ما این است که قبل از اینکه به فکر دور انداختن فرش و موکت خود باشید. حتما امکان تمیز کردن آنها را بررسی کنید. برای تمیز کردن فرش و موکت خود می‌توانید  از قالیشویی بانو کمک بگیرید.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/banookaraj/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
خواندن 2436 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 17 فروردين 1398 12:27

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.