یکشنبه, 30 آبان 1400 11:14

زمان مناسب شستشوی فرش

برای خانم‌های خانه‌دار و خانواده‌ها این سؤال ایجاد می‌شود که فرش‌ها باید در طول سال چند بار شسته شوند؟ آیا استاندارد خاصی در این مورد وجود دارد و یا این که صرفاً شستشو درباره فرش کافی بوده و نیاز است که حتماً فرش را به قالیشویی بسپاریم.
در پاسخ به تمام این سؤالات باید عرض کنیم که بله نیاز است حتماً فرش به طور متوسط پیشنهاد می‌شود حداقل سالی یک‌بار فرش‌های خود را به قالیشویی بسپارید. در مقابل شرکتی را انتخاب کنید که عملیات گندزدایی و شستشو را به‌صورت مکانیزه و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌دهد.
 

 
زمان مناسب شستشوی فرش

 

اگر شما در منزل کود خردسال دارید مطمئناً فرش‌های شما بیشتر در معرض کثیف شدن می‌باشند. کودکان خردسال مانند شما توجهی به نظافت محل خود ندارند و این موضوع باعث می‌شود انواع لکه‌های آبمیوه، شیر و یا جوهر و … را روی فرش شما به وجود بیاورند.
اگر جزو خانواده‌هایی هستید که رفت‌وآمد زیادی در منزل شما می‌شود، فرش‌های شما هم نیز بیشتر در معرض آلوده شدن قرار می‌گیرد. با یک مشاهده کلی و بررسی توسط خود شما می‌توانید تشخیص این را بدهید که فرش‌های شما نیاز به شستشو دارند. عموماً در این شرایط پیشنهاد می‌شود سالی دوباره فرش خود را بشویید.

 

برای استعلام قیمت قالیشویی میتوانید اقدام کنید

پنج شنبه, 27 آبان 1400 11:03

فرش وینتیج چیست؟

در حال حاضر تقسیم‌بندی فرش‌ها آن‌قدر گسترده شده است که شاید بتوان از آن یک کتاب بزرگ و حجیم نوشت. قصد معرفی یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین فرش‌ها را داریم. نمونه‌های قدیمی یا همان وینتیج که به‌طورکلی در دو نوع دستبافت و ماشینی در دسترس هستند. این فرش‌ها ممکن است از 20 تا 80 سال سن داشته باشند و عموماً درگذشته مورداستفاده قرار می‌گرفتند. البته حالا هم از این فرش‌ها استفاده می‌شود که شستشوی آن‌ها البته یک سری قواعد و شروط خاص دارد و باید حتماً از این موارد پیروی کرد. از دیرباز تاکنون برخی مردم در سراسر دنیا به اشیاء قدیمی و کلاسیک علاقه دارند و فرش نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

 
انواع فرش کلاسیک

 

 ی‌شود گفت استفاده از سبک و طرح "وینتیج" در دکوراسیون خانه، یک عقب‌گرد مدرن است. البته فرش‌های وینتیج در رنگ‌های روشن و متناسب با دکوراسیون‌های کلاسیک هم طراحی شده است اما به‌طورکلی این نوع فرش بیشتر موردتوجه افرادی است که دوستدار و خواستار حال و هوای قدیمی هستند. طرف‌داران فرش وینتیج به‌راحتی می‌توانند، آن را با اسباب مدرن خانه تلفیق کنند
از طرفی سبک وینتیج را نباید برای شستشو و یا گردگیری به هر قالیشویی بسپارید. گردگیری، اصلاح بافت و ترمیم این فرش‌ها نیز عموماً نیاز به‌دقت زیادی دارد و به همین سادگی نیست

 

برای طلاعات بیشتر تماس بگیرید
02634118

سؤالات زیادی در مورد بهترین روش و مکانیزه‌ترین شیوه شستشوی فرش و موکت مطرح می‌شود و یک اصل مهم در تمام آن‌ها وجود دارد. انجام عملیات خاک‌گیری پیش از شستن فرش. در واقع به جهت ازبین‌بردن گردوغبار ناشی از استفاده مداوم فرش و یا در معرض آلودگی قرارگرفتن انجام می‌شود. در واقع این کار باعث می‌شود که به عمر فرش افزوده شده و همین‌طور در اثر شستشو رنگ تیره به خود نگیرد. از طرفی در حال حاضر این عملیات توسط دستگاه‌های خاک‌گیری انجام می‌شود که فرش صددرصد پیش از شستشو در این مرحله تمیزتر شود.


 
چرا باید فرش را قبل شستشو خاک‌گیری کرد؟

 

چنانچه پیش از شست‌وشو خاک‌گیری انجام نشود و یا به شکل ناقص انجام شود به‌مرور باعث پوسیدگی فرش می‌شود. همچنین وجود خاک در فرش باعث زبری و خشکی پشم آن می‌شود امروزه به شکل کلی عملیات خاک‌گیری توسط دستگاه خاک‌گیری انجام می‌شود. برای قراردادن فرش در دستگاه خاک‌گیر، باید به نکات مهمی توجه شود.
بهتر است حتماً شرکت قالیشویی را انتخاب کنید که به شما تضمین خاک‌گیری قبل از شستشوی فرش را می‌دهد. البته با رعایت تمامی الزامات و جلوگیری از آسیب به فرش‌های دستبافت و نفیس. همین‌طور در فرش شما موجودات زنده‌ای رشد می‌کنند که صرفاً با شستشو از بین نمی‌روند.
 

سئله انتخاب یک قالیشویی که معتبر بوده و زیر نظر صنف کار می‌کند این روزها خیلی سخت شده است. متأسفانه بسیاری از قالیشویی‌ها به‌صورت غیرمجاز فعالیت کرده و وقتی با آن‌ها به مشکلی بربخورید. عموماً این مسائل قابل‌پیگیری نیست. اما قصد معرفی قالیشویی بانو را داریم. یک مرکز معتبر که چند سالی است در زمینه شستشوی انواع فرش‌های ماشینی، دستبافت، نفیس و تحویل سریع و با ارزان‌ترین قیمت فعالیت می‌کند. اگر در شستن فرش‌های خود وسواس زیادی دارید و آن را نمی‌توانید به هر مرکزی بسپارید. حالا فرصت این است که به نام بانو اعتماد کنید.


 
بهترین قالیشویی تهران‌دشت

 


شستن انواع قالی و فرش در قالیشویی، با مزایای زیادی همراه است. از راحتی و سهولت کار تا سرعت عمل در حمل و جابه‌جایی فرش‌ها توسط کارخانه قالیشویی، همه مواردی هستند که انجام این کار را برای خانواده‌ها آسان نموده و در انتخاب قالیشویی مناسب و ایده‌آل مؤثر است.
همچنین متأسفانه در برخی موارد با شستشوی نامناسب و خدماتی در این زمینه مواجه می‌شویم که کامل نبوده و موجب نارضایتی مشتریان می‌گردد. چنین مشکلی در خصوص بانو رخ نداده و اگر هم رخ دهد به‌راحتی قابل‌پیگیری است. توجه کنید که صرف قیمت پایین نشده خود بودن یک شرکت قالیشویی نیست. بانو به شما تضمین بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را می‌دهد.

سه شنبه, 18 آبان 1400 23:36

قالیشویی در جنت آباد

قالیشویی در جنت آباد
جنت‌آباد واقع در منطقه 5 شهرداری استان تهران و شمال غرب پایتخت می‌باشد. برای کسانی که ساکن این مناطق هستند یکی از دغدغه‌های اصلی انتخاب یک قالیشویی با خدمات ویژه و کیفیت بالا و اعتبار و تجربه است. از طرفی نمی‌توان به هر قالیشویی اعتماد کرد و فرش خود را به دست آن سپرد. در نتیجه باید مرکزی را برگزینیم که علاوه بر خدمات متداول، به شما تضمین ارزان‌ترین قیمت، بهترین کیفیت و همین‌طور دریافت و تحویل سریع می‌دهد. ازاین‌رو قالیشویی بانو یکی از بهترین و معتبرترین گزینه‌های موجود در استان تهران و البرز می‌باشد.
تمامی فرش‌ها به‌صورت کاملاً مکانیزه و با رعایت تمامی استانداردها شسته خواهند شد.

 

 
بهترین قالیشویی منطقه 5 تهران

 

در مرکز قالیشویی بانو علاوه بر اینکه هر نوع فرش باتوجه‌به نوع بافت خود و با استفاده از مواد شوینده و متدهای مخصوص مورد شستشو قرار می‌گیرد به منزه و اسلامی بودن آب مورداستفاده نیز توجه می‌شود. در این قالیشویی بزرگ و معتبر البته، انواع فرش و موکت با استفاده از آب کر و در نهایت تمیزی با حفظ بافت، طرح و رنگ فرش صورت می‌گیرد.
اگر در مورد پاک‌سازی و شستشوی فرش نفیس و دستبافت خود خیلی وسواس دارید. نگران نباشید خدمات ویژه‌ای از سوی این شرکت به شما ارائه شده و امکان ثبت سفارش و استعلام قیمت حتی به‌صورت آنلاین و تلفنی نیز وجود دارد.
 

شنبه, 15 آبان 1400 23:26

حل مشکل شکستن فرش

یکی از سؤالاتی که معمولاً برای خانم‌های خانه‌دار و خانواده‌ها مطرح می‌شود این است که چگونه می‌توان شکستگی فرش را از بین برد. البته راهکارهای زیادی وجود دارد که در ادامه قصد بررسی چند مورد از آن‌ها را داریم.
احتمالاً این سؤال برای شما هم ایجاد شده است که چرا فرش می‌شکند. در درجه اول مسئله نگه‌داری، تا کردن و یا قراردادن فرش در حالتی است که موجب شکستن بافت آن می‌شود. در واقع تفاوتی ندارد که فرش شما از چه نوع است. درصورتی‌که مدت‌زمان طولانی یک شی سنگین روی آن قرار بگیرد یا این که تا بخورد می‌شکند.
شکستگی و تا خوردن در فرش‌های دستبافت، ماشینی و مدل‌های ابریشمی با هم متفاوت است.


 
راهنمای حل مشکل شکستن فرش

 

 رای ترمیم و تعمیر فرش روش ساده وجود ندارد که بتوانید به کمک آن خودتان سراغ رفع شکستگی فرش را بروید بنابراین بهتر است به سراغ یک فرد توانا در این حرفه و یا کارگاه‌های رفوی فرش بروید و کار را به آنها بسپارید تا با استفاده از ابزارهای مخصوص رفو و تکنیک‌های کوثر اقدام به رفع شکستگی فرش کنند.
البته برای تاخوردگی و یا افتاد جای پای میز و صندلی روی فرش روش‌های متفاوت وجود دارد که همان‌طور که در اول مقاله گفتیم نباید این موضوع‌ها را با شکستگی و روش رفع شکستگی فرش یکی دانست.
 

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 در صورت نیاز برای ثبت سفارش اقدام کنید

چهارشنبه, 12 آبان 1400 23:19

ازبین‌بردن پرز فرش

گاهی برخی از فرش‌ها باتوجه‌به شرایط ساخت، نگه‌داری، جنس و بافت پرزهای زیادی دارند و همین مسئله باعث می‌شود که ما بخواهیم پرزهای آن را کمتر کنیم. البته روش‌های مختلفی وجود دارد که قالیشویی‌ها نیز در این مورد خدماتی به شما ارائه می‌دهند. قالیشویی بانو در کنار شستشو و پاک‌سازی فرش شما چنین خدماتی را نیز تقدیم مشتریان گرامی می‌کند و در روش پرزگیری به کار گرفته توسط این شرکت به‌هیچ‌عنوان بافت فرش دچار آسیب نشده و یا این که تغییر رنگ نمی‌دهد.
مراجعه به قالیشویی یک راه اصولی و کلیدی در صورت ازبین‌نرفتن پرزها می‌باشد. استادکاران ماهر در قالیشویی‌های معتبر و قابل‌اطمینان بنا بر تجربه کاری خود می‌توانند پرزهای موجود در سطح فرش را تا مقدار قابل‌توجهی کاهش دهند.


 
راهنمای ازبین‌بردن پرز فرش

 


شما می‌توانید حداقل هفته‌ای دو بار فرش‌های خود را جارو بزنید! جارو زدن به فرش حتماً باید در جهت خواب فرش باشد زیرا اگر خلاف جهت خواب فرش عمل جارو زدن را انجام دهید پرز فرش مجدد در فرش باقی خواهند ماند. ازطرفی استفاده از مواد شیمایی نیز می‌تواند راهکار دیگری باشد. اما توجه کنید که در هنگام خرید بهتر است فرشی را انتخاب کنید که سطحی پر از پرز نداشته باشد. بالاخره این پرزها ممکن است برای برخی حساسیت به وجود آورند.
 

شنبه, 08 آبان 1400 23:09

بهترین مرکز ترمیم فرش کرج

امروزه بسیاری از قالیشویی‌ها و مراکز خدماتی، به شما گزینه‌های بیشتری علاوه بر مسئله شستشو ارائه می‌دهند. یکی از مشکلاتی که اکثر ما شاید برای یک‌بار هم که شده با آن روبرو شده‌ایم مسئله آسیب‌دیدن بافت و یا پارگی فرش است. قطعاً برای ایجاد یک سوختگی، لکه و یا پارگی نمی‌توانیم فرش خود را عوض کنیم. در این وضعیت خدمات ترمیم فرش می‌تواند به داد ما برسد. البته این کار اصول منحصر به خود را دارد و باید بادقت هرچه‌تمام‌تر انجام شود. بانو به‌عنوان یک قالیشویی معتبر در این زمینه خدمات منحصربه‌فردی را تحت‌نظر کادری مجرب و متخصص ارائه می‌دهد.


 
بهترین مرکز ترمیم فرش کرج

 

رفوگر با حرفه و هنری که دارد، می‌تواند فرش را تا جایی که ممکن است ترمیم کند و قسمت‌های از بین رفتة فرش را بازسازی کند. این هنر مکمل هنر اصیل فرش‌بافی می‌باشد. 
رفو کردن مهارت زیادی می‌خواهد؛ ما باید دقیقاً یک‌تکه فرش را برش دهیم تا به‌درستی در منطقه آسیب‌دیده قرار گیرد. شما می‌توانید جهت رفو کردن فرش از فرش ها یا قالیچه های دیگری که دارید و از آنها استفاده نمی‌کنید بهره گیرید. 
فرش‌هایی از پشم بافته می‌شوند در مقایسه با فرش‌هایی که از پنبه بافته می‌شوند، بیشتر در معرض آسیب بید زدگی فرش هستند. اگر این آسیب‌ها قابل تعمیر و ترمیم می‌باشد. اما اگر این آسیب‌دیدگی‌ها زیاد باشد و بیشترین قسمت فرش شما آسیب‌دیده باشد، این کار غیرممکن است. 

برای اطلاع از لیست قیمت میتوانید از قسمت قیمت قالیشویی دیدن فرمایید

 

چهارشنبه, 05 آبان 1400 21:43

قالیشویی در شهرک بنفشه کرج

شهرک بنفشه یکی از مناطق کرج است که دارای قالیشویی‌های متعدد بوده اما اعتماد به آن‌ها کار سختی است. در واقع تنها تعدادی از این مراکز با مجوز فعالیت می‌کنند. قالیشویی بانو یکی از معتبرترین و به نام ترین مراکز شستشوی انواع فرش، رفو، مبلمان و... می‌باشد که فعالیت خود را چند سالی است باتکیه‌بر دانش فنی و همین‌طور استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا استفاده می‌کند.
در واقع تمامی فرش‌ها توسط دستگاه‌های مکانیزه و بدون آسیب به بافت انواع فرش دستبافت، نفیس و مدل‌های ماشینی در اندازه‌های مختلف شستشو، خشک و به‌صورت رول تحویل شما می‌شوند.


 
انتخاب قالیشویی در بنفشه کرج

 

محله شهرک بنفشه در استان البرز و در محدودة شرقی شهر کرج واقع شده است. این محله از شمال با خیابان پاسداران جنوبی، از شرق با بلوار سرحد آباد و از غرب با خیابان استاندارد و میدان تاکسیرانی محدود شده است و با محله‌های رزکان نو مجاورت دارد.
درصورتی‌که ساکن این منطقه هستید توجه کنید که قالیشویی بانو خدمات خود را به سمت ویژه در کرج و تمامی نقاط آن ارائه می‌دهد و می‌توانید از پشتیبانی آنلاین وب‌سایت و همین‌طور خدمات تماس تلفنی و سفارش اینترنتی استفاده کنید.
توجه فرمایید که تضمین مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما ارائه می‌شود.
 
 

یکشنبه, 02 آبان 1400 00:37

علت زرد شدن ریشه فرش

عوامل متعددی وجود دارد که باعث می‌شود پس از شستشوی کام فرش رنگ ریشه و اطراف آن زرد شود. در درجه اول باید بدانید که اصلی‌ترین دلیل آن عدم خارج‌شدن کامل آب کثیف از درون بافت‌های فرش است. در نتیجه اگر این کار را در خانه و با فشار آب کم انجام دهید احتمالاً با این مشکل مواجه خواهید شد. 
البته عوامل زیادی نیز وجود دارد که در ادامه تعدادی از آن‌ها را به شما شرح خواهیم داد. به‌طورکلی در شرایطی که شما از خدمات قالیشویی استفاده کنید نیز ممکن است چنین مشکلی به وجود آید. درصورتی‌که خدمات آن‌ها کیفیت لازم را نداشته باشد.


 
عوامل زرد شدن ریشه قالی


قبل از هر چیز میزان زردی ریشه‌ها و سایر قسمت‌ها را بررسی کنید. اگر کم باشد که خودتان می‌توانید آن را از بین ببرید. اما اگر زیاد بود بهتر است کار را به کاردان بسپارید و فرشتان را به قالیشویی بفرستید.
درست آبکشی نشدن فرش و یا استفاده از مواد شوینده نامناسب که اثر خوبی روی فرش و کثیفی‌ها ندارند یکی دیگر از مشکلات و مواردی است که احتمالاً بسیاری از افراد به آن روبرو می‌شوند. همین‌طور برخی شوینده‌ها که خاصیت اسیدی زیادی دارند، حتی می‌توانند به فرش‌های ظریف آسیب برسانند.
 

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 
02634118