جمعه, 28 دی 1397 13:49

بهترین قالیشویی نظرآباد کرج | قالیشویی بانو | خشکشویی فرش

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(57 رای‌ها)
بهترین قالیشویی نظرآباد کرج | قالیشویی بانو | خشکشویی فرش بهترین قالیشویی نظرآباد کرج | قالیشویی بانو | خشکشویی فرش

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که روش‌های خشکشویی فرش یا موکت چیست؟ چطور می توان بدون دردسر سطح وسیعی از فرش یا موکت را شست؟ در این مطلب برای پاسخ به این سوالات همراه ما باشید. امروزه در میان انواع روش‌های مختلف تمیزکاری فرش و موکت روش تمیزکاری خشک مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته ‌است. در این مطلب قصد داریم شما را با این روش آشنا کنیم.تمیزکردن فرش به روش خشک
تمیزکردن فرش به روش خشک یا تمیز کردن ترکیبی یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود در بازار است که محبوبیت روزافزونی به دست آورده است و به دلیل عملکرد مؤثر آن در تمیزکاری و سهولت انجام آن (چون به زمانی برای خشک شدن نیاز ندارد) از سوی تولیدکنندگان برجسته فرش مورد تأیید قرار گرفته است.
از زمانی که تکنولوژی تمیزکاری فرش به روش خشک در دهه 1980 توسط قالیشویی‌ها ابداع شد، انواع بسیاری از ترکیبات یا پودرهای تمیزکاری در بازار تولید شده‌اند. چون این تکنولوژی تمیزکاری در مقایسه با سایر روش‌های سنتی تمیزکاری به طریق مرطوب که طی دهه‌ها مورد اطمینان بودند و به کار می‌رفتند نسبتا جدید است، بسیاری از افراد هنوز نسبت به کارآیی این روش تمیزکاری تردید دارند.
نکته شاخص خشکشویی فرش توسط به کارگیری ترکیبات یا پودرهای تمیز کننده در بخش انتهایی فرش است که از یک ماشین دارای براش در جهات متضاد برای باز کردن الیاف فرش استفاده می‌شود و این امکان را می‌دهد تا ترکیبات به داخل فرش نفوذ کند، که منجر به تمیز شدن کامل عمقی فرش می‌شود.
ترکیبات تمیز کننده عمدتا از مواد قابل تجزیه زیستی ساخته می‌شوند که مانند یک میکرو اسفنج عمل می‌کنند و می‌توانند به طور مؤثر آلودگی حل شده را جذب کنند و در انتهای فرایند تمیز کاری به طور کامل برداشته می‌شوند.
تولیدکنندگان تجهیزات تمیزکاری خشک فرش با تولید ترکیبات یا پودرهای تمیزکننده مخصوص و سفارشی ساختن طراحی و کارکرد تجهیزاتشان، خودشان را متمایز می‌سازند.
تمیزکاری فرش به روش خشک برای همه انواع فرش مناسب است و برای دفاتر تجاری که نیاز دارند 24 ساعته و 7 روز در هفته فعال باشند توصیه شده است، چون نباید طی فرایند تمیزکاری فرش اختلالی در  فعالیت دفتر کار ایجاد شود.

قالیشویی خوب در نظراباد کرج

قالیشویی بانو به عنوان بهترین قالیشویی نظرآباد، با کارمندانی متبحر در امر خشک شویی فرش، این کار را با ظرافت خاصی برای اهالی این محله انجام می‌دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خواندن 6067 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 28 دی 1397 14:01

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.