کارخانه عظیم قالیشویی بانو

کارخانه بزرگ قالیشویی بانو با نیروهای زبده و باتجربه‌ی چندین‌ساله همیشه در تلاش است تا بهترین کیفیت را به بهترین شکل ممکن در اختیار مردم عزیز قرار دهد. این شرکت با ربع قرن تجربه در زمینه‌ی شستشوی انواع فرش‌های ماشینی و دستبافت توانسته تا کنون رضایت بیش از 100 هزار مشترک بالقوه را جلب نموده و در راستای هدف خود که رضایتمندی مشتریان است گام بزرگی بردارد و آن را محقق سازد.
مدیران بانو همگی از فعالان و تحصیلکرده‌های سِمت خود هستند و در تلاشند تا با کیفیت بیشتر، بخش مربوط به خود را اداره نمایند.
تمامی همکاران در بخش‌های مختلف، در کلاس‌های آموزشی تخصصی شرکت می‌نمایند تا با بکارگیری شیوه‌های نوین، شایسته و برازنده‌ی بهترین قالیشویی تهران و البرز باشند.
همواره از تمامی مردم عزیز می‌خواهیم تا با انتقادهای سازنده‌ی خود ما را در این امر مهم همیاری کنند. بدون نظرات کاربردی و مهم شما، رضایت کامل شما سروران، محقق نخواهد شد.
شما کاربران گرامی وب‌سایت می‌توانید از جدیدترین مقالات قالیشویی که برایتان تدارک دیده‌ایم و حاصل سال‌ها تجربه‌ی ما در این زمینه است، استفاده کنید.

انتقادات و پیشنهادات:

بهترین روش برای بهترین شدن ، اجرا کردن انتقادات و پیشنهادات مردم بزرگوار است.
ما را یاری نمائید.
شماره پیامک شرکت:
100033529029 
قالیشویی بانو | بهترین قالیشویی کرج

تماس با مدیریت کل در شرایط اضطراری

شماره تماس:

در تمامی مراحل شستشوی فرش و یا مبلمان و خوشخواب در صورتی که احتیاج به برقراری ارتباط مستقیم با مدیریت بانو دارید می‌توانید با شماره مستقیم زیر تماس حاصل نمائید:

مدیریت ۰۹۱۲۳۶۶۸۰۵۸