سه شنبه, 30 شهریور 1400 15:01

قالیشویی در شاه عباسی کرج

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

شاه‌عباسی کرج یکی از مناطق جذاب و دیدنی استان البرز می‌باشد که باتوجه‌به رشد جمعیت در این منطقه خدمات شرکت‌ها و همین‌طور مؤسسات نیز در این منطقه پررنگ شد است. اما یکی از مسائلی که همیشه برای مردم حیاتی است. استفاده از امکانات شرکت‌های خدماتی و نظافتی است.
در واقع اگر صاحب یک فرش هستید و ترجیح می‌دهید شستشوی آن را به یک مرکز مطمئن بسپارید. احتمالاً درگیر این مسئله می‌شوید که چگونه باید آن را انجام دهید. مسئله اول در مورد یک قالیشویی کیفیت کار و همین‌طور بررسی و سنجش رضایت و نظر مشتری خواهد بود.


 
انتخاب فرش شویی در شاه‌عباسی البرزآگاه بودن به دانش روز و تسلط بر نحوه صحیح شستشو هر فرش بنا به جنس، رنگ و الیاف به‌کاررفته در آن، روش‌های مختلفی را برای شستشوی فرش به وجود آورده است. برخلاف تصور بیش‌تر افراد، شستشوی فرش با روش‌های کاملاً مدرن و مکانیزه به معنی برتری قالیشویی نیست.
در کنار تمام فرایندهایی که برای شستشو صورت می‌گیرد، یک قالیشویی نمونه از تیمی منسجم و پاسخگو برای پشتیبانی و رسیدگی به امور مشتریان برخوردار است. پشتیبانی فعال نشان‌دهندة مشتری‌مدار بودن شرکت است. 
پس سعی کنید در درجه اول با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرموده و اطلاعات لازم در مورد خدمات مشتریان را دریافت کرده و سپس سفارش خود را ثبت کنید.
 

 

تلفن :

02634118

خواندن 348 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.